| Amatoru a întrebat:

Cum pot transforma o imagine(poza)intr-o imagine creionata adica sa para ca e facuta in creion? Dou funda celui care im da un raspuns concret!

Răspuns Câştigător
| Aimee33 a răspuns:

Intra pe www.photofunia.com, si apesi pe "Drawings". Inserezi imaginea si gata.
Sper ca te-am putut ajuta. :)

4 răspunsuri:
| Vlach a răspuns:

In PhotoShop

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

E o aplicatie pe telefon numita PIXLR Express care e o varianta de PHOTOSHOP pe telefon.O poti folosi sa modelezi imaginea cum vrei si are si functia de aspect desenat pe care ai mentionat-o

| PinkIceCream5 a răspuns:

Cu Photoscape sau diverse aplicații pe telefon pentru editarea pozelor happy.