| Diva a întrebat:

Stiti un program usor de editat poza care ofera posibilitatea editarii unei imagini din computer asfel incat poza sa para facuta in creion(ca un desen)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, nu stiu daca e raspunsul meu iti va folosi dar eu zic ca e Photoshop sau FXphoto. Cel mai sigur e photoshop dar iti trebuie un tutorial ca sa inveti sa il folosesti. Eu l-am downloadat in necunostinta de cauza si il tin in calc pe aici pana invat sa il folosesc. Eu nu am gasit nici macar instructiuni de folosire. Sper ca tu sa gasesti si un video. Iar la Fxphoto... pai ala e trial. O sa te tina cam o luna sau 2. Nu stiu cat l-am folosit eu. Dar e bun cand vine vorba de modificat poze. Mult Noroc!

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Intra pe www.picnik.ro
Are aceasta optiune, atunci cand editezi fotografia.:)

| T. AC a răspuns:

Photoscape ala parca are asa ceva thinking e usor de manevrat si nu ocupoa atat spatiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori si eu sa stiu de unde pot lua photoshopul...si toate chiturile lui. daca stie cineva?:-s