| coMpLeT a întrebat:

Cum pot vedea istoricul meu pe net si cum il pot sterge?
PS: Folosesc Opera.

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Apeși Ctrl+H pentru a vedea istoricul, iar pentru a-l șterge, folosești coșul de gunoi de deasupra istoricului.

5 răspunsuri:
| L1GH7 a răspuns:

CTRL + H, iti apar alea gen : azi, ieri, etc. Dai pe fiecare, si deasupra iti apare un cos de gunoi, dai click pe el, si ..gata. big grin!

Funda? happy

| coMpLeT explică (pentru L1GH7):

Scuze dar funda i-am dat-o lui Orlando ca a raspuns inainte.

| L1GH7 a răspuns (pentru coMpLeT):

Nu-i panica. tongue. Ma bucur ca ti-ai rezolvat problema. happy

| coMpLeT explică (pentru L1GH7):

Si eu ma bucur ca nu esti un disperat din ala dupa fundabig grin

| L1GH7 a răspuns (pentru coMpLeT):

Sunt aici pentru a ajuta si pentru a fi ajutat, nu-mi pasa d'alea. laughing