| anonim_4396 a întrebat:

Cum recuperez contul de pe Google? Funda repede plisssssssss.

2 răspunsuri:
| Lionsgate a răspuns:

Prin e-mail, cauta in e-mail daca nu le-ai sters la e-mail la mess, si o sa gasesti ce tio trimis pe mess si til recuperezi.big grin. funda

| VictorL a răspuns:

Păi pe dacă țiai pus un nr. de telefon pe google adică la cont poți trimite un cod de cîteva cifre text sau chiar te poate suna un robot si tu memorizează codul iar apoi scrie-l în căsuța ceia, poți răspunde la întrebarea care ai pus-o cînd țiai făcut contul de google eu nu-ți știu întrebarea dar dacă tu țiai făcut contul și stii raspunsul ei e bine îți vei vei putea recupera parola sau cu emailul în cazul tău mess sau nuștiu ce! FUNDĂ?