| Alli1224 a întrebat:

Cum sa devin mai populara pe youtube? Dau funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa devii mai popular pe youtobe, iti trebuie multi subscriberi. Daca nu faci vizualizari rapid, iti recomand sa dai putini bani macar pentru 5k vizualizari. De obicei popularitatea mare pe youtobe se castiga in timp mare, si aia care ajung populari la inceput, cei mai multi dau si putini bani, dar dupa scot.

| Alli1224 explică (pentru anonim_4396):

Mersi, dar ai pute sa-mi faci si mie niste vizualizari un like si sa te abonezi? TE ROG! :( http://www.youtube.com/channel/UCy1UyVf8NhTut0TKjrmCxjg

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alli1224):

Ok.

5 răspunsuri:
| Loominaty a răspuns:

Lumea cauta lucruri mai interesante, gen cum sa spargi parole. laughing

| Alli1224 explică (pentru Loominaty):

Asta stiu cum s-o fac dar trebuie sa descarc o programa care e cu bani, am mai avut-o si merge suta la suta.