| victorasM a întrebat:

Cum sa fac ca să se aprindă becul de notificari de lângă camera frontala când am mesaje sau apel pierdut la un telefon Samsung Galaxy J5 2017?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Folosește o aplicație gen „flash alert".

| victorasM explică (pentru mihai69):

Problema este ca licare doar de câteva ori, nu continuu.

| mihai69 a răspuns (pentru victorasM):

Păi dacă ar „licări" într-una, îți descarcă bateria în câteva ore. (presupunând că nu vezi că ai o alertă) Din cauza asta e limitat la doar câteva flash-uri.

| victorasM explică (pentru mihai69):

Intrebarea este pentru telefonul prietenei mele. Chestia e că la telefonul meu se aprinde constant dar cu o lumina mică, fata de acea aplicație care are intensitatea lanternei. Eu am s7.

| Peridava a răspuns:

Scotoceste in setari. Vei gasi optiunea de alerta/afisare/cum s-o numi a notificarilor.