| DomnulFantastic a întrebat:

Cum sa fortezi browserul sa foloseasca pe youtube Adobe flash player? intra unde a fost instalat programul cauta fisierul cu numele ffmpegsumo.dll si stergel!

8 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Sau alegi de aici use default player http://www.youtube.com/html5

| DomnulFantastic explică (pentru CinevaNou):

Pe chrome nu merge

| CinevaNou a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Stiu laughing chrome e nasol

| ciureaalex a răspuns (pentru CinevaNou):

Tu esti nasol/ală chrome-ul permite chestii ce nu ai pe alte browsere, link-ul dat de tine e pentru alte browsere, cum ar fi: Safari(Apple), Opera...

| CinevaNou a răspuns (pentru ciureaalex):

Da, permite multe chestii, cum ar fi overflow la taburi sau consum de 1gb la 3 taburi deschise. Nu mai e ce a fost chrome, pana si in internet explorer mi se incarca paginile mai repede.
Linkul e pentru toate browserele, doar ca chrome nu stie. Puti a fanboi.

| DomnulFantastic explică (pentru CinevaNou):

In google chrome nu poti

| CinevaNou a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Stiu ca nu, ai mai zis odata asta...

| Rigby0129 a răspuns:

Ms! acum nu mai imi merg videoclipurile sacadat