| Anna04 a întrebat:

Cum sa ofer funda? trebuie sa am ceva anume (sunt incepatoare)

Răspuns Câştigător
| Beatrice a răspuns:

Buna!
Raspunsurile celor de mai susu sunt bune, dar,. fiindca esti noua uita-te aici:

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

8 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Pentru a da fundita trebuie sa pui o intrebare, la care sa ai primite si raspunsuri.
Numai bine :*

| mmeee79 a răspuns:

Buna.
Fundita e aceea care se afla in dreapta raspunsurilor noastre. Apesi pe ea si asa 'declari raspunsul castigator'. Apesi pe ea doar daca esti sigur/a ca vrei sa faci aceasta, daca intr-adevar consideri cel mai bun raspuns. O data ce ai dat fundita nu o mai poti retrage/lua pentru a da altei persoane, de altfel nu poti da decat la o singura persoana.

Mult succes!:*

| AnnaMaariia a răspuns:

Nu trebuie sa ai nimic anume. daca cine iti raspunde la o intrebare iar tie iti place raspunsul. dai acolo unde scrie"declara raspuns castigator". si apare o fundita sper ca te-am ajutat

funda?tongue

| FlaVy_7374 a răspuns:

Langa raspunsul care ti se pare cel mai bun apare ceva cu" desemneaza raspuns castigator"
winking :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venit! Nu trebuie sa ai nimic, doar o intrebare pe care sa o puilaughing
In dreapta fiecarui raspuns ai o panglica, cand pui cursorul pe ea o sa se coloreze in portocaliu. Dai click pe ea si asta e tot.Bineinteles,funda o dai raspunsului care crezi ca te-a ajutat cel mai mult.

| thereforyou a răspuns:

Funda = sa alegi raspunsul castigator.

| thereforyou a răspuns:

Ce raspunsuri de lingai.

| Jesss a răspuns:

Pai in dreapta, e o fundita de castigator, ca la aunimite concursuri, una gri, da-i pe ea la persoana care ti se pare ca ti-a raspuns cel mai bine la intrebare! O zi buna :*