| Andreeaelenaandreea34 a întrebat:

Buna TPU sa zicem ca sunt incepatoare cu viata sexuala... daca isi da drumul in prezervativ trebuie schimbat sau putem continua asa? va rog sa mi raspundeti cat mai concret! ofer funda ...va multumesc

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Dupa fiecare contact sexual, prezervativul trebuie schimbat. De ce? Pentru ca la urmatorul act sexual se poate rupe, se lase sperma in vagin si in felul acesta sa ramai gravida.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Se schimbă la fiecare act sexual (adică după fiecare ejaculare).

| pufulescu a răspuns:

Bineinteles ca trebuie schimbat, pentru ca i se si inmoaie si va aluneca de pe penis iar lichidul se poate scurge in afara.

| Andreeaelenaandreea34 explică:

Va multumesc happy

| cristibarosan a răspuns:

Trebuie spalat putin pe interior, dupa e ok poti sa l mai folosesi