| Deutttzzaaaa a întrebat:

Cum să trimit un email cuiva din lista de mess? Fundă

Răspuns Câştigător
| Tibi_4641 a răspuns:

Cand deschizi messenger-ul ai in dreapta deasupra statusului o iconita ca un plic. Dai click pe el si o sa iti deschida o fereastra, aia e fereastra email'ului. Ai in stanga COMPOSE. La,, TO " introduci adresa de email persoanei careia vrei sa ii trimiti emailul, la subject un titlu gen,, Buna" sau orice are legatura cu ce vrei sa ii trimiti si jos ai o un spatiu destinat scrierii. Dupa ce termini de scris, deasura spatiului,, TO " ai Send. Click si gata!
Sper ca te-am ajutat happy

4 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Cauti la Google "yahoo mail" si te loghezi, dar sa nu fii in acelasi timp logata si pe mess. Apoi la "New" si introduci subiectul, mesajul si toate alea toate.

| secretsisecret a răspuns:

Pai intri pe yahoo mail dai la scrie mesaj si acolo sus scrii id cu tot cu yahoo... si scrii subiect... dai trimite sau send depinde cum scrie la tine si gt

| secretsisecret a răspuns:

Am uitat sa iti zic daca e in engleza dai la NEW si gasesti

| monica2000 a răspuns:

Prima data trebuie sa stii care este email-ul acelui om si sus pe yahoo la stanga gasesti un plic ( apasa pe el ). Apoi pe stanga sus este scris,, NEW " ( apasa si pe el ). Pe,, TO " scrii adresa de email si scrii subiectul si mesajul. Apoi te duci jos si apesi pe,, Send " ( asa tin eu minte ). Gata.