| Fetitsa123 a întrebat:

Cum salvez subtitrarea la un film? Am filmul si sibtitrarea separat stiu cum sa pun la film subtitrarea dar nu stiu cum sa salvez adica cand intru pe film sa fie gata cu subtitrare.Cine stie si imi zice ii dau funda? Mersi

Răspuns Câştigător
| ionut1980 a răspuns:

Pai pui subtitrarea in folderul cu filmul si daca folosesti Bsplayer isi va lua singur subtitrarea. De fapt Bsplayer are la o versiune mai noua si optiunea de a downloada de pe net subtitrarile ( la alegere ) in romana. Pornesti filmul si iti apare intr-o fereastra separata o lista cu subtitrari din care tu alegi ce vrei sa downloadezi, iar aceasta se descarca unde vrei tu in folderul cu film sau automat isi creaza un folder cu subtitrarea pe care alta data o incarca automat.Succes!

| Gabi001 a răspuns (pentru ionut1980):

Sti cum sa salvez subtritarea la fim din pc sa o am pe telefon?

1 răspuns: