| profil6568923 a întrebat:

Cum schimb numele (ID) pe Origin?
Imi cere sa raspund la o intrebare de siguranta si nu stiu raspunsul, am uitat ce am scris acolo.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ma bucur!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Fara intrebarea de siguranta nu poti schimba numele pe Origin.

1. Deschidere Origin
2. Acceseaza contul tau
3. Editare informații
4. Scrie întrebarea secretă
5. Schimba ID-ul
6. Enjoy!

| profil6568923 explică (pentru neluL):

Imi apare no connected account.
http://imgur.com/yjtsWe8
La basic information daca dau edit imi cere sa raspund la intrebarea de siguranta, ar trebui sa schimb intrebarea de siguranta.
Pe Yahoo daca vrei sa schimbi intrebarea de siguranta iti trebuie doar parola, aici nu gasesc.

| profil6568923 explică (pentru neluL):

Am rezolvat.
http://www.origin.com/change-id
Te loghezi, scrii noul ID si dai next.

| neluL a răspuns (pentru profil6568923):

Ma bucur!

| pacolino a răspuns:

Buna ziua cum pot face face o parola pentru origin nu pot sa-mi mai instalez fifa 14