| 1985 a întrebat:

Cum se poate sterge o adresa de hi5?

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Dupa ce te`ai logat in dreapta sus ai Account. Dai acolo si tot in dreapta ai cancel my account. Apoi iti scrii mail`u si parola(cu care ti-ai facut hi5) dai cancel my account din nou si gata.Succes.

3 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Intri pe profil dai acolo sus unde scrie -cont apoi dai anulare cont si gata

| M4RK a răspuns:

Am uitat sa spun dupa ce te loghezi...batting eyelashes

| ing. a răspuns:

Buna. Dai click acolo sus unde scrie Cont. Apoi, dai click pe anulare cont, iti bagi id`ul de messenger si parola, si ai scapathappy.