| Catalyn_6531 a întrebat:

Cum se pot castiga bani dintr-un website?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Prin publicitate pe site.Cu cat ai mai multi vizitatori pe site, cu atat mai scump poti vinde spatiul publicitar.

| kevincosty a răspuns:

Vinzi produsele altora! Afla ce se cauta si lupta sa fii in fata. Fa-ti singur un produs digital si incearca sa-l vinzi. Poti avea si adsense, produsele si spatiu publicitar de vanzare apoi.Bafta

| mitika_9299 a răspuns:

Pai sunt diferite metode. Prima cea mai usoara si cea mai simpla este sa iti pui Google AdScene, dar baniii vin foarte greu aici, daca nu fa-ti un rating bun, multi vizitatori pe zi si iti vinzi spatiul publicitar la licitatie. In ambele cazuri ai nevoie sa pui Publicitate pe site.

| manumyman a răspuns:

Depinde...
1. google adsense
2. Daca ai un site bun vinde spatii publicitare unde sa pui minibannerele cumparatorilor de reclame.

| Wooo a răspuns:

Http://www.vivasms.ro/h/5f48a30a95
http://www.youtube.com/watch?v=1_Uzb1h1l3g

Alatura-te celei mai cool comunitati si primesti promotii targetate si personalizate, discounturi, oferte last minute, invitatii pentru evenimente direct pe telefonul tau mobil!
In plus, castigi bani. Pentru fiecare SMS pe care il primesti de la vivaSMS esti platit. Vrei mai mult? Recomanzi prietenilor tai si esti platit pentru fiecare SMS primit de ei si membrii recomandati de ei.
In acelasi timp si companiile sunt incantate sa trimita oferte care ti se potrivesc perfect si sunt pe gustul tau.

| Mariusfl93 a răspuns:

Doriţi să stabiliţi tendinţele de mâine şi să câştigaţi astfel bani cash? Atunci vizitaţi https://panel.marketagent.com/Register/Account/ro-RO?RefUID=1556222

| MrMar00 a răspuns:

Alaturate la https://ecmero.com/? ref=273436
Faci bani foarte usor