| byby66 a întrebat:

Cum se schimba parola pe facebook? FUNDITA

Răspuns Câştigător
| ellaella13 a răspuns:

Dai la contul meu,e sus langa profil, dupa dai la setarile contului acoloiti apar mai multe printre care si parola, iar in dreapta scrie schimba.dai la schimba sidupa ce scrii parola veche si pe ce noua dai schimba parola si gata. FUNDA?big grin

4 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Dreapta sus Account -> Account Settings -> Password

| sdfsdfdafs a răspuns:

Buna Cris! In primul rand trebuie sa dai sus in partea dreapta la "Account". Apoi Account Settings. La "Account Settings" iti va aparea o lista : "Name" / "Username" / " Email" / "Password"... etc. Unde scrie "Password" dai "Change" happy Si iti pui noua parola. Sper ca ti-am fost de ajutor! Succes big grin In caz ca ai vreo problema imi poti da mesaj happy

| ellaella13 a răspuns:

Mersi pentru fundabig grin.ma bucur ca am fost de ajutor:*

| tazz4 a răspuns:

Dreapta sus Account -> Account Settings -> Password