| Claudia_3811 a întrebat:

Cum trebuie sa fie o imprimanta sa fie buna? k un unchi si-o luat imprimanta dar nu poate sai schinbe tusu! zicea k o fost ieftina si nu il poate reincarca! ce imprimanta aveti? sunteti multumiti de ea?

6 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Hp e buna are scaner da sunt foarte multumit

| M4RK a răspuns:

Http://www.sibiul.ro/......727182.jpg uite asa arata imprimanta mea:)

| mugurel021978 a răspuns:

Spune-ne si noua ce imprimanta are unchiul tau sa nu cadem in plasa sa luam asa ceva. Nu cred ca renteaza o imprimanta de unica folosinta.

| VladRO a răspuns:

Am imprimanta Canon MP210, de fapt nu e imprimanta, e multifunctionala, deci are xerox, imprimanta si scanner happy e foarte buna, tusul se schimba usor si te tine mult... rezistenta si... eficienta happy Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe a mea scrie "Canon" thinking si are si xerox...nu prea ma pricep la imprimante dar pot spune ca este buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canon MP210 am eu. Vreo 2 milioane pe la eMAG. S-a consumat tușul, ar cam trebui să reîncarc cartușele, dar cum lenea-i mare...