| cristina10cris a întrebat:

Cum aflu ca mi s-a terminat tusu de la imprimanta. Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| DeidaraXR1 a răspuns:

Iti lumineaza un bec pe imprimanta sau cand vrei sa listezi ceva iti apare un mesaj.

6 răspunsuri:
| etudor a răspuns:

CEL mai simplu:nu se mai imprima clar. Scrisul e mai sters, aproape ca nu se vede clar scrisul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista programe care indica cantitatea de tus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,când nu mai trage, înseamna că s-a terminat. La mine, când dau să printez ceva, imi apare un chenar în stânga și îmi indică. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te uiti la imprimanta. La mine cand nu mai are tus si vreaus sa printez ceva mi se aprinde o luminita rosie si incepe sa bipaie. Dar depinde de ce imprimanta ai. Sau poti sa incerci sa printezi ceva si daca vezi ca nu merge poti sa o reincarci... Exista programe speciale care iti arata cantitatea de tus

| DiamantulAuriu a răspuns:

Cand dai sa preintezi ceva iti apate ceva acolo care iti indica, cel putin eu asa aflu

| Sandu22 a răspuns:

Cand vrei sa listezi ceva nu-ti merge si iti apare pe cp un mesaj ca nu ai tus