| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi, va rog, o imprimanta ieftina, pentru care sa pot reincarca cartusul ieftin.

Răspuns Câştigător
| Olyxyz a răspuns:

Http://www.emag.ro/imprimante_cu_jet/imprimanta-hp-dj-1000--pHPCH340B

sau

http://www.emag.ro/......-pHPCH390B

Cartusele se reincarca 100% fara probleme, poti sa cumperi tuburi de tus sa le incarci tu cu o seringa, este foarte simplu. Problema la imprimantele cu jet de cerneala este ca se usuca cerneala daca nu printezi macar o pagina la 3-4 zile, daca le lasi neincarcare la fel, se usuca. Pentru acest tip de cartuse poti sa cumperi tusul pentru ele undeva la 50 RON maxim toate cele 4 culori si reincarci cam de 10 ori fiecare cartus cu ele, deci ar fi undeva la 5RON/reincarcare.

7 răspunsuri:
| andreiasavescu a răspuns:

Ia-ti o multifunctionala atat pentru imprimare, cat si pentru copiere si scanare. Eu mi-am luat acum o luna una Canon sub 200 lei si e super buna si cu cartuse ieftine, de aici http://is.gd/multifunctionale

Răspuns utilizator avertizat
| stefan1707 a răspuns:

Cannon pixima e undeva la 190 de lei si cartusele sunt destul de ieftine

Răspuns utilizator avertizat
| stefan1707 a răspuns (pentru mihaab):

Da merge iti iei cartuse reincarcabile si le umpli acasa

Răspuns utilizator avertizat
| stefan1707 a răspuns (pentru mihaab):

Cartusele nu stiu cat costa