| b06dan1x7 a întrebat:

Cum vi se pare aceasta placa video:http://www.emag.ro/......T440DI1GD5

merge assassins creed revelations pe rezolutia 1280x1024?

pc meu:
procesor : intel(R) pentium 4, 3.ghz
hard:160 gb
ram: 3gb 677 frecventa

vreau sa stiu daca e buna de ceva sau nu...

7 răspunsuri:
| Hasss a răspuns (pentru eucumine010):

Ce program ai folosit? sau ce site plzz spunemil si mie big grin

| Hasss a răspuns (pentru eucumine010):

Mersi multtongue

| Wehrmacht a răspuns:

Si eu o am si e buna.Si eu am tot pentium 3 4. 00Ghz si ar trebui sa schimbi si procesorul ca nu o sa mearga prea bine cu ala.
Si eu am 3GB RAM placa video care ai aratato tu si acelasi procesor.Am incercar AC2 si sacadeaza.La fel si in Crysis Warhead daca vrei sa dai detaliile mai sus de mainstream.

Mai bine cumperi si un procesor bun. Daca nu iti permiti de la Intel ia de la AMD ca sunt bune la jocuri.Placa de baza pentru AMD+procesor 4 nuclee 3. 00Ghz+ si memorie RAM tot de 3GB pe ddr3 costa cat ai da in total pe un quad core la Intel.

| mateielisey a răspuns:

Din ce tine de placa merge la hight dar nu-s ce faci cu procesorul.au am incercat mai demult sa joc 2 si nu mergea dar acum depinde de ce tehnologie e. ia un dual.se merita.

| Uraniu a răspuns:

Mie imi merge perfect la maxim cu i3, 4GB RAM si placa video de 1 GB. acum procesorul tau s-ar putea sa faca fite. dar placa video e buna