| Seby80 a întrebat:

Cum vi se pare pretul la acest PC http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/445838/. Hdd am eu de 120 GB. Dau funda! :D

Răspuns Câştigător
| AsX a răspuns:

Da, am zis ca o sa iti mearga toate jocurile dar de bugetul ala cred ca se poate o placa un pic mai bunawinking

6 răspunsuri:
| AsX a răspuns:

Carcasa nu prea imi place in rest este destul de bine. Placa video cred ca se putea face un efort sa iei una ceva mai buna insa la o sa iti ruleze toate jocurile de acum la high poate rar o sa vezi 1 joc 2 sa nu iti mearga la high din cauza placii video. ( in caz ca vrei de gaming). Si pacat de sistem sa mearga cu doar 120gb HDD sad

| Seby80 explică (pentru AsX):

Dar placa video ce are, e destul de puternica, cred ca va merge tot la high. Daca la mine pe laptop pe un nVidia 9600m gt merg aproape toate jocurile la HIGH, e clar ca pe placa aia merge bine!

| Seby80 explică (pentru AsX):

Recomanda-mi pana in 1200 lei una si mai buna, cu o frecventa mai mare...

| AsX a răspuns (pentru Seby80):

Ce diagonala are monitorul?

| Seby80 explică (pentru AsX):

| AsX a răspuns (pentru Seby80):

Mda... Au cam crescut preturile si nu cred ca gasesti placa mai buna ca asta in bugetul acesta...cel putin acum.

| AsX a răspuns (pentru Seby80):

Da, am zis ca o sa iti mearga toate jocurile dar de bugetul ala cred ca se poate o placa un pic mai bunawinking