| Seby80 a întrebat:

Cum vi se pare pretul la acest PC http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/445838/.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

E bun pretul! Daca il luai gata facut te ajungea undeva pe la 4.000 lei.E foarte buna si configuratia.

| Seby80 explică (pentru neluL):

Dar crezi ca trebuie ceva schimbat? sau totul este bun...

| neluL a răspuns (pentru Seby80):

Nu mai ai ce sa mai schimbi decat daca te apuca nebuneala de un procesor I7 -2nd care oricum nu-ti trebuie s-au alta placa video, dar este super buna placa aceea din wishlist! NU AI CE SA MAI SCHIMBI ->e clar, nu are rost sa mai cheltui si alti bani aiurea.