| Zobeck a întrebat:

Curierii de la eMag lucreaza Duminica? Ca astept sa-mi trimita un ps4 de vreo 4 zile, stiam ca este firma serioasa.

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Este firma serioasa. Dar a fost BlackFriday si au fost vandute mii de produse... curierii toti inca sunt pe drumuri spre destinatii. Iar in prezent este oferta "Sarbatorim ziua Romaniei!

In weekend in general nu livreaza decat in cursul saptamanii. Dar acum cu aceste reduceri si oferte probabil ca lucreaza si in weekend. Ai rabdare, nu te fura nimeni!

| CPAElites a răspuns:

Eu am facut o comanda pe data de 26!
Si mi-a trimis astazi de dimineata mesaj ca comanda va fi livrata in data de 2 / 3 decembrie!

| FlorinCiokan a răspuns:

Cred ca difera de la oras la oras. Am comandat de 2 ori in perioade diferite. Odata mi s-a spus ca in weekend nu lucreaza si altadata chiar duminica mi-a adus produsul.

| Peridava a răspuns:

Nu. Au si ei liber ca toata lumea.