| LTAA a întrebat:

Daca am cumparat licenta Windows 8, primesc actualizare gratuita catre 8.1?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Poti updata la 8.1 Daca la eMAG sau de unde ecumperi tu licenta are si 8.1 la acelasi pret, poti cumpara 8.1.

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

"Pentru a instala actualizarea gratuită la Windows 8.1 sau Windows 8.1 Pro prin Magazinul Windows, PC-ul dvs. trebuie să ruleze Windows 8 sau Windows 8 Pro.
Pentru mai multe informații, citiți varianta completă a termenilor și condițiilor."
Sursa: http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/buy

| LTAA explică (pentru Ronnix):

Aha
Intreb, deoarece la eMag, vad la vanzare si 8, dar si 8.1.