| AcelashyFlorin a întrebat:

Daca cineva iti afla ip iti afla doar oras de unde esti sau toata adresa?

Răspuns Câştigător
| Geolino a răspuns:

Nu iti poate afla toata adresa x, blocu y, doar orasu, firma de la care ai net.

5 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Depinde cat de insistent si priceput este cel care iti are ipul. happy

| onasis1961 a răspuns:

Poate afla doar orasul, in schimb daca este vorba de hecker bun afla tot.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In priciupiu afla zona geografica pana aproape de oras. chestii mai detaliate le poti afla de la ISP, care oricum nu da oricu datele alea.

| raveny a răspuns:

Numai orasu si provider happy