| alexandru030303 a întrebat:

Daca cineva m-a adaugat la "prieteni apropiati" pe facebook pentru a-mi spiona activitatea cum ma pot sterge din lista de "prieteni apropiati" ai lui fara a-l scoate de la prieteni? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| LifecycleX a răspuns:

Singura solutie e sa i dai unfriend lui, si dupa ii dai cerere spunandu i ca nu stii ce s a intamplat, a fost o eroare de la facebook etc.winking Funda?

| alexandru030303 explică (pentru LifecycleX):

Daca nu o sa mai primesc alte pareri o sa iti dau funda! Multumesc oricum de raspuns!

| LifecycleX a răspuns (pentru alexandru030303):

Okey! Multumesc

| alexandru030303 explică:

Daca nu o sa mai primesc nici o parere iti dau funda, dar trebuie sa mai astepti.Multumesc oricum pentru raspuns!