| AndreeaIM a întrebat:

Daca dau update la laptopul meu, la windows 10, mi se dezinstaleaza programele care le am? (antivirus, player etc)

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Nu se dezinstaleaza nimic, windows 10 este sub forma de update deci nu se va sterge nimic,

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu ti se sterge nimic. Doar daca ai windowsul in engleza si vrei sa il instalezi in romana ti se sterg aplicatiile. Nu am idee de ce

Daca ai in engleza si bagi windows 10 tot in engleza nu o sa ti se stearga nimic.

| AndreeaIM explică (pentru Intruder19):

Multumesc! happy

| RAY a răspuns (pentru Intruder19):

Da,daca uptate e in romana se va schimba limba, dar poti instala un pack de limbii, windowsul nu are legatura cu programele sa stii mereu, windowsul are cateva programe doar media player /video atat restul sunt in folderul programe