| MichaelJosephJackson a întrebat:

Daca dau Update la windows 7 starter va trebui sa platesc? Cum dau update?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu platesti nimic! Intra in start->control panel->sistem security->windows update.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Update sau Upgrade?
Daca e upgrade atunci folosesti Windows Anytime Upgrade din meniul Start. Si da, ca sa obtii o cheie, trebuie sa platesti mai intai pentru una. Eu, am avut licenta gratuita prin intermediul facultatii. Am upgradat la Professional.
Pentru Update, mai simplu, din meniul Start, la fel... Windows Updates sau gasesti si in Control Panel. Update-ul e gratuit.