| Λndrei a întrebat:

Daca imi cumpar laptop cu Windows 8 integrat, acesta va veni cu tot cu CD original de Windows 8? Eu banuiesc ca nu dar vreau sa aud si parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Une vin si cu cd, altele vin cu windows preinstalat si cu o zopie a lui intr-o partitie ascuna. Toate au key-urile afisate. Daca insa nu are cd si vrei s areinstalezi, fie copiezi de pe partita ascunsa, cu un cd special dat de ei, fie iei legatura cu ei prin mail si te ajuta ei