| andrey7sj a întrebat:

Vreau sa aud parerile voastre despre acest laptop ...964G75Mnks

Merita sa il cumpar?

3 răspunsuri:
| Garsonfane1979 a răspuns:

E slabut la specificati si ca e pe linux nu e problema orice laptop vine pe linux. Uite aici un laptop mult mai bun la un pret aproape identic http://bit.ly/1b6Obw3

| WhyNot123 a răspuns:

Fratioare nu se prea merita.Sistem requirments cam urate...Si linux...Nu prea se merita.Parerea mea smugDoar pentru ca e la reducere nu se merita smugFundita te rog happy

| andrey7sj explică (pentru WhyNot123):

Ms da ma mie mi se par bune cerintele cum nu-s bune... Cei drept ca e linux da am eu cd cu windows 7