| Sasukesmecherul a întrebat:

Daca imi iau un telefon de la eMAG il pot repara la altex?

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Contracost? Da.
Gratis? Nu.

| Sasukesmecherul explică (pentru Ronnix):

Imi poti spune preturi?

| Wr3nch a răspuns (pentru Sasukesmecherul):

Sti ica si Altex si Emag lucreaza tot cu Depanero nu? laughing Deci e tot acelasi service dar dai si bani in plus.

| darrio2007 a răspuns:

Da, contracost.

| Simpatic a răspuns:

Daca este unul nou in garantie dupa cate imi dau seama din intrebarea ta, ce logica ar fi sa mergi prin altex? si nu prin eMAG la reparatie, e vorba de depanero.
Daca e unul iesit din garantie il poti repara oriunde chiar la orice magazin de reparatii GSM.

| Zuzu1991 a răspuns:

Din cate stiu eu nici eMAG nici altex nu repara telefoane
doar le vand
asa ca daca nu mai e in garantie poti repara la service-ul lor daca platesti
sau poti repara unde vrei tu