| anonim_4396 a întrebat:

Daca pe Facebook am intrat pe profilul cuiva care fusese etichetat intr-o postare malware de genul ""video privat"" si urmatorul videoclip, care era un videoclip obisnuit distribuit de persoana respectiva de pe o pagina a inceput sa ruleze, inseamna ca am luat si eu acel malware? Sau l-as fi luat numai daca as fi dat clip pe acel videoclip malware? Dau funda celui mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| Fernando9Torres a răspuns:

In mod normal daca nu ai intrat pe acel "videoclip privat"nu ai luat nimic...dar chiar daca l-ai avea ar fi trebuit sa iti aparaă

| Fabiana1 a răspuns (pentru Fernando9Torres):

In cazul in care as avea acel malware?

| anonimg a răspuns (pentru Fabiana1):

Daca ai fi 'luat' acel malware, pana acum te-ai fi impiedicat de el pe pc.
Uite aici mai multe informatii: https://support.google.com/adwords/answer/2375413?hl=ro
Daca nu ai dat clic pe fisierul respectiv esti in siguranta, chiar daca ai intrat pe site-ul acela.

| Fernando9Torres a răspuns:

Da,in cazul in care ai avea ar ten sa itiapară