| adriangabor92 a întrebat:

Daca reinstalez yahoo o sa mi se deschida mailul cu mozila?

3 răspunsuri:
| karellen a răspuns:

Nu, trebuie setat Firefox ca default browser pentru a-ti deschide contul de mail, in loc de Internet Explorer. te intreaba la instalare, deci n-ar trebui sa fie vreo problema

| elycrissro a răspuns:

Mda am patit si eu asa, poti seta de nebun mozila(default), dar nu o sa se intample asta in veci. Trebuie sa te duci la Control Panel (in mod clasic)> add or remove programs> in dreapta pe verticala ai patru iconite >ultima ( Setare acces program si implicite), de acolo este buba, te descurci, ideea trebuie sa setezi un profil in care ai mozila activat, nu lasi pe default.

| iRS a răspuns:

Ma-il-ul til deschide cu browser-ul pe care il ai u default, care este selectabil big grin