| cucaracia a întrebat:

Qm setez ca sa imi deschida cu Mozila cand vreau sa imi vad meilurile de la yahoo, ca mie imi deschide cu Internet Explorer. sad

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu mei cum sa-ti ecsplic ca tu de fapt trebuie sa ajungi in
start-set program access defaults-custom-choose a default web browser si alegi mozila... dar ai grije ca mozila sa fie default web browser setat si din program...adike:
deschizi mozila-tools-options-general-system defaults. :big grin
si da-mi fundita ca de asta sunt pe site happy