| klumea a întrebat:

Daca trag laptopul din priza, in timp ce merge, si are bateria in el (care este incarcata), exista riscul sa se arda datorita trecerii rapide de la o sursa de alimentare la alta? In secunda trecerii de la alimentarea de la retea la alimentarea la baterie, nu are loc o scadere brusca de voltaj?

5 răspunsuri:
| RazvanRo22 a răspuns:

Cel mai probabil e sa nu se intample nimic. Banuiesc ca sunt facute pentru asa ceva. Mi s-a luat curentul de o gramada de ori si nu am patit nimic.

| raidxp a răspuns:

happy Dar telefonul mobil se arde? stai linistit nu se intampla nimic

| Ormus2 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic căci laptopul merge de pe baterie numai că nu se mai încarcă bateria Atât! Baftă!

| 2011alexandru a răspuns:

Nu are nimica daca il scoti de la incarcat. Stai linistithappy El practic isi ia energie din baterie care este incarcata asa ca e tot aiahappy