| HermioneLove a întrebat:

Hey! La mine tuna si fulgera si ploua cu galeata! Este o furtuna foarte mare! Dar la voi?
Eu am scos laptopul din priza dar merge cu baterie! Deci...sunt sanse sa se arda laptopul daca este scos din priza dar are baterie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici nu e furtuna, dar...sunt 100% sigura ca nu se poate arde, pentru ca nu consuma curent, intelegi? Nu se va intampla nimic, atata timp cat nu este in priza!

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca nu intra niciun fir in el cum vrei sa se arda?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da zi si tu unde ploua in halul asta ca eu nu mai pot de cald.

| HermioneLove explică (pentru suntserios):

Sunt din Oradea...

| suntserios a răspuns (pentru HermioneLove):

Poate ajunge si prin Iasi.

| Seby90 a răspuns:

Thoamne, se poate mai rau de atat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merci pentru fundita! kiss

| adrew a răspuns:

Lamerii ataca

| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Nu daca e tinut in priza pe timp de furtuna se provoc arderi a diferite aparate : pc, tv, laptop, radio ai facut bine ca l-ai scos te felicit ai o bombonica tongue smug. Acum imi dai si mie funda tongue