| dixi9516 a întrebat:

Dau FUNDA celui care ma ajuta sa rezolv problema cu tv-ul meu. Este tip vechi, Grundig tvr 4510, si de cateva zile cand il aprind imi apare ceva cum ca e blocat. Trebuie sa bag un cod format din 4 cifre. Pot sa completez, dar nu il stiu(plus ca stiu sigur ca nu l-a blocat nimeni). Mentionez ca daca apas pe alte butoane decat cifre si ok nu se intampla nimic. De asemenea, tin sa precizez ca nu am manualul sau. Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Incearca una din combinatiile 0000, 1234, 7777, incearca P+ P- si POWER cu Tv-ul oprit.