| afrodita3333 a întrebat:

Dau fundita.am descarcat de pe net,, RocketDock"nu sunt prea multumita si asvrea sa il dezinstalev, pentru a face acest licru trebuie sa inchid programul dar nu stiu cum. daca stie cineva spuneti-mi si mie. voroooooooog muuuuuult.

Răspuns Câştigător
| szergiu a răspuns:

Pai. apasa "Ctrl+alt+delete" du-te la "processes" si acolo il selectezi pe urma dai "end processes" dupa aia dai la "start-settings-control panel" pe urma la "add or remove programs" acolo selectezi programul si dai uninstal

Mentionez ca in add or instal acolo apar doar uninstalurile la jocuri\programe

1 răspuns:
| breed a răspuns:

Nu stiu ce face acest program, dar vezi in bara de jos si daca prog. are un buton, click dreapta pe el si inchidere. Dupa care dezinstalezi. Sper sa te ajute.