| xoxodarky a întrebat:

Exista niste inregistrari audio pentru meditatie, stie cineva unde pot gasi astfel de inregistrari de descarcat gratis? nu stiu dc insa mai niciodata nu eusesc sa fiu optimista...TT^TT si chiar asvrea sa incerc sa vad daca acele inregistrari mergbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Inregistrari audio pentru meditatie... 1. Nu am auzit niciodata de ele, si 2. mi se pare o aberatie.
Ca sa fii optimist, trebuie sa iei in calcul doar ce iti place, si sa nu fii influentata de intamplarile rele. Asculta mai multa muzica, citeste mai mult, iesi in oras, ocupa-ti timpul. Asa eram si eu acum putin timp. happy

| KimBianca a răspuns:

Nu mai ai nevoie de nici o meditatie =]] eu unt optimista...iar tu si mai optimista ca mine deci :laughing