| iri a întrebat:

De cand au reinnoit hi5-ul nu mai stiu de unde pot sa interzic unui ultilizator sa imi acceseze pagina. Ma puteti ajuta pls? big grin

Răspuns Câştigător
| Mihai_6663 a răspuns:

Ca sa blochezi un utilizator mai intai trebuie sa il stergi de la prieteni(asta in caz ca e pe acolo) apoi intri pe profilul lui si in stanga o sa gasesti
Vizualizează toate cele n fotografii
Oferă un cadou
Adaugă ca prieten
Utilizează acest aspect
Blocare utilizator (dai pe asta si gata)
Si daca vrei ca nici profilu sa nu ti-l vada dai cum a zis Corry...adica sa nu iti vada profilu decat prietenii.

2 răspunsuri:
| amandina_9414 a răspuns:

Da profilul pe privat iar apoi scoate-i de la prieteni pe cei care nu vrei sa te vada

| Corinne a răspuns:

De la profil dai sus in dreapta la "Cont" apoi "Confidentialitate" apoi te descurci happy
Bafta!