| chio97 a întrebat:

De ce cand incerc sa instalez sctikul alb de la digi net mobil imi merge instalarea aproape pana la sfarsit si apoi imi scrie:"Error:-1603 Fatal error during installation. Consult Windows Installer Help(Msi.chm)or MSDN for more information.Dau funda vr un rasp cat de repede posibil"...

Răspuns Câştigător
| MonsteR_4456 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul! Cu unul mai desptept. Daca ai peste 2 GHz la procesor si minim 2 GB Ram incearca Windows 7.

| chio97 explică (pentru MonsteR_4456):

Pe windows 7 nu imi merge doar pe windows xp

2 răspunsuri:
| DreamHouseit a răspuns:

Din cuaza windowsului schimbal si incearca dupa aia (funda )?