| BrokenAngels a întrebat:

De ce când mut pe canale precum Film Cafe, AMC, Bollywood TV, Filmbox, CBS Reality, Fine Living, TVPaprika, Mooz Dance, etc, ecranul se face negru și apare textul: "Nu există video disponibil".

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu ai abonament la acele canale, cred!

Bula
| Bula a răspuns:

Canalul TV dorit nu este accesibil (tie).
Cauzele pot fi mai multe:
- s-a schimbat structura grilei de canale, iar in locul vechi a acelor canale nu mai exista semnal - canalele trebuie scanate si memorate (automat) din nou.
- sunt canale codate, le poti vedea doar cu supliment la abonamentul tau TV
- s-au scos acele canale din grila de programe
- daca te uiti prin internet: link-urile pe care dai click (de la acele canale) nu mai sunt functionale

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti pe cablu sau pe satelit? Ce companie

| sierra1 a răspuns:

Dacă nu te superi, ne spui dacă asta e pe tv, tabletă sau telefon