| Ienci_Silviu_1968 a întrebat:

De ce cand vreau sa vorbesc pe web facebook persoana apelata nu ma aude. multumesc

5 răspunsuri:
| Stefan_Ionut_Danyel_1989 a răspuns:

Dai la messenger (stanga-sus)/Preferences/Video & Voice/Open Video and Voice Setup si vezi daca iti merge microfonul daca nu atunci e stricat microfonul sau nu e bagat in mufa care trebuie (presupun)... sau Click dreapta pe iconul de volum\sunete\inregistrare si mareste volumul microfonului si-l poti testa daca funnctioneaza sau nu