| chircan a întrebat:

De ce imi apare pe mess cu intarziere ce mi-a scris cel cu care vorbesc? imi apare lau un interval de cateva mitune uneori chiar si dupa 10 15 minute! Aveti idee care este problema?

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ai lag. Verifica-ti conexiunea la internet, cred ca de acolo e problema. sau poate ai calculator icnet si folsoesti multe programe deodata, mai inchide din ele si poti si sa iti reinstalezi messul pentru orice eventualitate.

| Pogonici a răspuns:

Ai virusi pe pc