| Dl.Inginer a întrebat:

De ce in fifa pe Mutu' il cheama Murgu? E singurul jucator care are numele "pocit". Intuiti de ce?

Răspuns Câştigător
| tradaro a răspuns:

Parerea mea este ca lui Mutu FIFA ii spune Murgu, din cauza scandalului cu droguri si de aceea nu-i mai pune numele corect.

6 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Vaiii, nu stiam, ii bathee hee

| Bogdan_8013 a răspuns:

Are dreptate tradaro, din cauza imaginii negative pe care drogurile i-a facut-o. Acesta este motivul. Insa nu inteleg de nu i s-a aplecat aceeasi metoda si lui Rio Ferdinand. Si el a fost pe lista amatorilor de ...stiti voi ce. Totusi, in celalalt joc de fotbal, rivalii de la PES (Pro Evolution Soccer), nu l-au penalizat pe romanul nostru, numele lui Mutu apare :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa, Andrei Murgu laughing... thinking dar daca stii imi spui si mie caci am ras cand am vazut prima oara chiar nu stiu de ce la numit asa in joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nici chivu nu e la inter, tot mai panarama fifa, cu fiecare an se strica mai tare, rusine EA SPORTS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt, deşi românul este cotat ca Benzema, EA Sports n-a achiziţionat drepturile de a folosi numele jucătorului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deşi românul este cotat ca Benzema, EA Sports n-a achiziţionat drepturile de a folosi numele jucătorului