| Brasileiro a întrebat:

De ce în fifa Adrian Mutu este numit Andrei Murgu?

Răspuns Câştigător
| Tzl a răspuns:

Pentru ca Mutu nu s-a inteles cu cei de la EA Sports pe tema unor drepturi de autor si in plus, cand a inceput proiectarea jocului, el se iubea cu COCAina.

5 răspunsuri:
| Xname a răspuns:

Deoarece Fifa nu s-a inteles cu mutu asupra unor drepturi de autor cred thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are fata de cal.

| Laue a răspuns:

Pentru ca programatorii de la EA Games sunt niste "nabz0rs" (daca intelegi termenul). Sau, poate cum a spus Xname, nu s-au inteles la partea cu drepturile de autor, insa e putin probabil. Un lucru e sigur: EA Games sucks. Du-te si joaca-te PES.

| Bogdan2012TPU a răspuns:

Din cauza problemelor cu drogurile din 2004 a fost exclus din fifpro si nu a primit permisiunea ca numele lui sa fie folosit in fifa

| Cuzapanu a răspuns:

Este de vina jocul in care fifa 12? daca bagi patchu crlp v2 ii arata bine numele