| alexinho7 a întrebat:

De ce in fifa 2009 pe mutu il arata cu verde si rosu la fata, maini si picioare si acolo il cheama andrei murgu?

Răspuns Câştigător
| quintul a răspuns:

Pt ca mutu nu e licentiat fifa pro, e o treaba de licenta, si nu au voie sa faca jucatorul in joc asa cum vor ei daca nu au licenta.si daca tie iti apare cu verde si rosu la fata inseamna ca ai tu probleme cu jocul, mie imi apare normal la fata, dar bineinteles tot cu numele andrei murgu

1 răspuns:
| Andreea24 a răspuns:

Grea intrebare happy... de ce? Pentru ca asa au vrut realizatorii jocului... straight face