| goibas a întrebat:

De ce Ipad -ul nu se cupleaza la internet? cind ma uit sa vad daca e conectat la network zice ca e conectat la adresa mea dar pe ecran imi afiseaza ca nu pot deschide pagina ca nu sint conectat la internet.
poate cineva sa -mi spuna unde sa caut, poate prin setari, sa rezolv aceasta problema?
multumesc pentru ori ce raspuns

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Verifică starea conexiunii de internet din router.Este posibil ca internet-ul să fie deconectat sau să nu ai internet pe cablu(așa numitul „a picat net-ul").Pe tabletă îți apare că ești conectat la wifi-ul emis de router, dar din cauza că nu ai internet pe cablu pe care router-ul în transformă în net pe unde radio(wifi) să nu funcționeze.Succes