| ragemachine a întrebat:

De ce *** me nu imi merge facebook,cand intru pe alt computer tot nu merge, iar daca intru pe alt cont merge perfect.
Ce sa fac(in afara sa sparg unitatea)?!

2 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Sa te arunci pe geam daca esti chiar asa de disperat de facebook de spargi calcu ca nu ti se conecteaza.

ce eroare iti da? ce zice atunci cand nu te lasa sa te conectezi?

| SolitarHacker a răspuns:

E din cauza Ip, probabil te connectezi de la net s au vre un prieten... si nu recunoaste locatia (ip) este o masura de securitate... cred tongue