| mydulik a întrebat:

De ce mi se aude winamp-ul foarte incet pe noul notebook asus k52n pe care am instalat windows 7 ultimate, in timp ce alte playere gen bsplayer, vlc, nero show time, media player se aud destul de tare?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu sti tu sa setezi voumul. Deci dai la maxim din winamp, apoi din dreapta jos, apesi pe volum, apoi pe mixer, si de aclo dai pe cel de la winamp tot la maxim

| Chrysk2 a răspuns:

Da-l mai tare... volumul.
Daca pe celelalte se aude tare si pe winamp trebuie sa se auda la fel...

| mydulik explică:

Am dat volumul la maxim la winamp,iar jos in dreapta la volum unitate,respectiv mixer, e tot maxim. daca era de acolo, se auzeau si celelalte playere incet! deci?