| FitMonkey a întrebat:

De ce mi se restarteaza mereu pc cand pornesc Google Earth?

am descarcat ultima versiune google earth, l-am instalat si cand pornesc programul dupa 4-5 secunde se restarteaza calculatorul. pentru asta am reinstalat windowsul dar a ramas aceeasi problema. ce ar fi in neregula? astept sugestii. multumesc

3 răspunsuri:
| trăncănici a răspuns:

Butonul start, scrie în run msconfig, intră acolo la start-up programs.debifează tot, laşi doar antivirusul.dă ok, apoi restartează windows-ul.vezi dacă mai face figuri.

| trăncănici a răspuns (pentru trăncănici):

Eu am dezinstalat g. earth.mi-a băgat cîţiva trojeni.să faci scanare după ce restartezi.

Răspuns utilizator avertizat